Leden

1979
Delta Oude Ballen (D.O.B.)
- J.H.T.M. Koelman
- G.J. Blauw
- J.M.A.A. van der Maaten
- R.G.H.H. Nelissen
- M. Kool
- E. Koomen
- G.J. Nijhoff jr.

1979-I
Corps Deltan ’79 (CD ’79)
- A.J.A. Akerboom
- J.M. Boeren
- G. Jonathans
- L. le Maire
- E.F.M. Posthuma
- H. Schrandt
- R.M. Soffner
- H. Verbeek

1980
- D. Achterberg
- A.H. Bootsma
- S. Bosma
- E. van Gerwen
- R.R. de Groot
- R. Haverkamp
- P. Nicolai
- R.J.P.L Niesten
- J.C.C.M. in ’t Veen

1981
- J.W.A. Hollaers
- L.J. Laarman
- P.T.H. Langendrijk
- F. van Leeuwen
- V.J.M. Liesker
- J. Lucassen
- M. Posthuma

1982
- G. Baas
- T.A. Jonker
- W.J.T.M. van der Meulen
- M.S. Romen
- F.A. de Rooy
- J.A. le Rûtte
- F. Vranken

1983
- M. Fransen
- H. Goinga
- J.A.N. de Haan
- J.D. Heesen
- O.U. Innemee
- E. Jonathans
- W.P. van der Linden
- M. Tromm
- M. Vooges
- A. de Vries

1984
- M.J. Blans
- J.M.J. Botman
- N.E.W. van Dijkman
- F. Erkens
- M.J.A. van Gaalen
- K.J.H. Gelauff
- H. van der Putten
- A.J. van Steensel

1985-I
- M.J.J. Gerts
- J. de Groot
- P.W.M. Ostendorf
- M.R. le Rutte

1985-II
- P.G. Heeringa
- R. Wijvekate

1986
- R.D. Kooijman
- M.J. Kronenberg
- P.E. de Roos
- P. de Roij
- V.C.J. van Stek
- E. Vermeulen
- J.P.A.M. Verwiel
- J.C.S. Wijnands

1987-I
- F.J. van den Berg
- H.A. Greven
- K.M. van Holten
- V. Kortenbach
- R. Vossen

1987-II
- A.C.M. Heinen

1988
- H.G. Bijleveld
- W.M. Brittijn
- J.P.S. Hebly
- A.F.J. Jacobs
- E.H.R. Lanning
- R.R.C. van Schaik

1989
- M.E. Andriessen
- A.B. Bonsaksen
- A.J.B. Gerts
- J.W.E. Kruytzer
- M.J. van der Torre
- M. Weijermans

1990
- B. Bertina
- J.C.G. Evenblij
- S.A. van der Sluys

1991
(G)ouwe pikken
- J. van Elk
- P.A. Galjaard
- F.R.G.M. Gerritsen
- C.J. Kooman
- A.R. Rijlaarsdam
- B. Simonis (100ste Deltaan)
- B. Weekhout
- F. Werner

1992
Goden
- R.M.M. Arntz
- W. Blom
- P.J. Koks
- P. Langenberg
- H. Meelis
- M. Minderhoud
- F. Sijbers
- W.L. Steijn

1993
Helden
- S. van Dooren
- T. Eestermans
- A. Hally
- L. Krajenbrink
- P.J.J. Pfaff
- J. Sassen

1994
Supergoden
- J. Berkhoudt
- E.B.W. de Bruin
- G.M. Grotenbreg
- F.A. Niamut
- C.P. Pescott
- T.E. Porskamp
- J. Schutz

1995
Keizers
- A.A.G. Kleisterlee
- C. Vreeburg
- R.J. Michielsens

1996
Godenzonen
- P. Langers
- G.B. van den Broek
- G.P. Polders
- M.S. Polders
- E. Jansen
- J. van Tongeren

1997
Koningen
- F. Askvig (Filip)
- A.J. Hankel (Arne)
- M. de Jong (Martijn)
- M.S.A. Slootmaekers (Maarten)
- P.A. Smit (Peter)
- M.W.W. Veldhuizen (Wibren)
- R.S. Wilmink (Reinout)
- B. Yokus (Bulent)

1998
Delta Terror Corps (D.T.C.)
- H.W.B. Doeze Jager (Henry)
- R.S. Mulders (Ruben)
- I. Nederlof (Igor)
- C.A.P. van Velzen (Colin)
- D.D. Verloop (Daniel)
- A.C. Visser (Alex)

1999
Ti(e)tanen
- B.J.H. Boden (Bouke)
- S.C. Hoogvliet (Simon)
- M.J.R. Nabuurs (Maurice)
- L.A.P. Ziengs (Leon)
- P.J.H. Zijlstra (PJ)
- B. van der Zouwen (Boris)

2000
Ad Fundumentalisten
- S.D. Dikker Hupkes (Sander)
- P.M. Slijkerman (Pieter)
- H.R. Splithof (Gijs)
- N.M. Verbaan (Niek)

2001
Schjeycke Baeszen
- M.K. de Bie (Mihaly)
- G.A. Buijze (Geert)
- S.J. Janssen (Sebastiaan)
- S. Keereweer (Stijn)
- F.C. Knoef (Floris)
- J. Looijestijn (Jasper)
- T.S. Meurs (Thomas)
- C.J.S. Ouwerkerk (Chris)
- B. Visser (Bas)

2002
De vrienden van de Tommies
- N.M.D. van der Aa (Neyah)
- T.A. van Dijk (Tom)
- T. van Dijk (Tom)
- W.R.J.M. Dittrich (Wouter)
- R.J.H. Kampschreur (Rogier)
- A.C. Vermet (Sander)

2003
Profeten
- T.C. van Andel (Thomas)
- M.A.W.M. Brons (Mark)
- P.B.A.A. van Driel (Pieter)
- M.A. Hendriksen (Michiel)
- K. van Kooten (Kaz)
- S.G.M. Löwik (Steef)
- F. van Splunter (Frank)
- D.M.T. van Zanten (David)

2004
Stadthouders
- J.T. Akkerman (Jasper)
- R.F. Ebskamp (Rutger)
- F. Grootenboer (Floris)
- P.M.L. Guldemond (Maarten)
- W.L.J.C. Jacobs (Wouter)
- J.J. Maarleveld (Jaap)

2005
De Uitzonderlijcken
- A. Briejer (Alex)
- T. Delhez (Tom)
- R.J.J.M. von der Fuhr (Rolf)
- R.J.F. van Keulen (Roy)
- T.N. Ritzer (Tijmen)
- J.M. Stolk (Jaap)

2006
Vuyle Draecken
- J.T. Fikkers (Joost)
- A.N. Kremer Hovinga (Nanno)
- A.C.M. Kuijstermans (Jos)
- R.T. van Ijzendoorn (Rutger)
- L.M.C. Plevier (Loek)
- S.J.J. Plevier (Bas)
- N. Rooijakkers (Niels)
- J. Verasdonck (Joeri)

2007
Draeckendooders
- J.W. Grift (Sjon)
- G.W.A. Konings (George)
- J.A. Krol (Jits)
- R.V.C.T. van der Kwast (Reginald)
- M.J. ter Laak (Menno)
- F. Planjer (Frank)

2008
Missionaerisschen
- K.M.H. Everts (Kevin)
- T.S. Kamerling (Thomas)
- R.A.G. de Vaan (Ruud)
- J.H.N. Vogelsang (Jan-Hendrik)

2009
De Treurpeypen
- R.A. Bagerman (Rob)
- P.F. Botterweg (Pim)
- M.P. van Gilst (Tijs)
- G.A. Heunen (Guido)
- H.K. Koning (Harmen)
- M. Koster (Melvin)
- E.C. Thijssen (Eric)
- A.P. Williams (Tony)

2010
Staetighe Keuninghen
- T.H.J. Bernards (Thomas)
- S.J. de Best (Sebastiaan)
- M. Ciggaar (Martijn)
- D. van Delft (Danny)
- T.H.J. Jonkers (Tim)
- C.F. Verlinden (Stan)
- L.J. van Winden (Lennart)

2011
Leeden der Staeten-Generael
- F.G. Heemskerk (Frank)
- W.T. Heesen (Ward)
- B. de Jonge (Bas)
- K.W. Janssen (Kees)
- J.F. Kersten (Jordan)
- B. Plantenberg (Bart)

2012
De Visioennaerisschen
- J.L. Angelier (Jonas)
- N.P.C. Dalmeijer (Nils)
- B.M.A. van Dartel (Bob)
- M. van den Dop (Matthijs)
- K.J. Kuipers (Koen)
- J.W.J. Lammers (Johan)
- Y.N.J. Out (Yannick)

2013
Dhen Gheylen Bhaenaenen
- J.S. van Bladel (Jorn)
- J.D.T. Bootsma (Jasper)
- G.N. van Erp (Joris)
- F.R. Heijboer (Frank)
- C.L.A. Kokke (Alex)
- P.W. Vlierhuis (Pieter)
- F.H. Weulen Kranenberg (Frederik)

2014
’t Veertiende Ongeëvenaerde Commissaeriaet (V.O.C.)
- R.P.D. Bogaert (Roel)
- B. Claushuis (Bart)
- P. van Erk (Peter)
- G.Z.T.M. de Klerk (Gabriël)
- L.T.A. de Klerk (Timo)
- J.L. Koek (Justin)

2015
Dhen Schneuvelende Senaetoren
- M.J.E. ten Brinke (Mark)
- I. Gortworst (Ids)
- W.A. Hoeberechts (Wessel)
- S.M.M. Kuilboer (Sam)
- S. Vreuls (Sander)
- D. de Wit (Duncan)

2016
De Maatschappelijke Kansparels
- D. Barsukoff Poniatowsky (Daan)
- D.D. Besselink (Daniël)
- W.H. Buijs (Willem)
- E.D. van Essen (Etienne)
- B. de Jonge (Bram)
- L. Kuyl (Lars)
- B.F. van Rees (Bastien)
- J. Sanders (Jordy)
- M. Varenkamp (Matthias)
- C.E. Wenzel (Casper)

2017
Dhen Heeren XVII
- T.J. Botman (Thijs)
- N.P. Brom (Niels)
- D.J. van Gils (Dirk)
- R.L. Ludolph (Ruben)
- N. van der Plas (Niek)
- B.R.H. Velthuizen (Brían)

2018
Sjaerzen 2.0
- J. Bosman (Jesse)
- E.D. van Dokkum (Ernst)
- C.J.P. Harteveld (Max)
- A.P.T. van der Linden (Alwin)
- M.A.S. Nieuwenhuijzen (Menno)
- S.F. van Reek (Stijn)
- B.B. van Vugt (Berend)
- J.C.G. Weijers (Jordi)

2019
Sjaerzen
- J.J.G. Booij (Jurjen)
- P. Brouwer (Pim)
- J.J.C. Frietema (Jens)
- J.J.E. Heijne (Jort)
- F. M. Klein Obbink (Floris)
- M. W de Munnik (Martijn)
- D.S. van Vliet(Daniël)
- J.P. Vogel (Joost)
- D. de Vos (Dave)
- P.L.C Zuidgeest (Paul)